HKD  //  Obavijesti  //  Prijedlog kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2014.-2016.
Prijedlog kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2014.-2016. (16.09.2014)

Knjižničarsko društvo Sisačko-moslavačke županije kao kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2014.-2016. predložilo Dunju Holcer, višu knjižničarku.

Opširnije u dokumentima:

Prijedlog Knjižničarskog društva Sisačko-moslavačke županije

Izvadak iz Zapisnika sa 9. sjednice Glavnog odbora HKD-a

Dunja Holcer. Životopis i plan rada kandidata za predsjednika HKD-a u razdoblju od 2014. do 2016.g.