HKD  //  Skupovi  //  Skupovi u zemlji  //  Stručni skup: Dječji odjeli kroz suradnju s javnošću
Stručni skup: Dječji odjeli kroz suradnju s javnošću

Mjesto održavanja: Gradska knjižnica “Juraj Šižgorić” Šibenik 27.01.2011 - 27.01.2011
Organizator: Gradska knjižnica “Juraj Šižgorić” Šibenik

Gradska knjižnica “Juraj Šižgorić” Šibenik od 27. - 28. siječnja 2011.organizira, uz stručnu potporu Komisije za knjižnične usluge za djecu i mladež Hrvatskoga knjižničarskog društva, stručni skup “Dječji odjeli kroz suradnju s javnošću”. Skup se održava u povodu 45. obljetnice utemeljenja dječjeg odjela Knjižnice.
Otkad se prije pet godina preselila u novi prostor u središtu grada Knjižnica je izgradila sliku gradskog kulturnog i informacijskog žarišta. U tomu su važnu ulogu odigrali odnosi s javnosti i medijima, pa je stoga skup posvećen toj temi.

Program stručnog skupa

Kotizacija za sudjelovanje na skupu iznosi 150,00 kn a uplaćuje se na žiroračun Knjižničarskog društva Šibenik br. 2411006-1100111500, model 02, poziv na broj 92734079541, i to od 1. siječnja 2011. Izlagači ne plaćaju kotizaciju.

Osoba za kontakt:
Marina Šimić
djecji-odjel@knjiznica-sibenik.hr

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Milivoj Zenić, ravnatelj
Marina Šimić
Jelena Čobanov
Melinda Grubišić Reiter
Jadranka Čobanov
Mario Šustić
Karmen Krnčević
Vilijam Lakić

SMJEŠTAJ
Za sudionike je predviđen smještaj u Hotelu Jadran. Sudionici se sami prijavljuju, uz napomenu “za stručni skup u Knjižnici”.

Hotel Jadran
Tel. 022 454 488 ili 454 437, e-mail rivijera@si.htnet.hr, kontakt osoba Katarina Aleksić
Cijene:
240 kn polupansion po osobi i danu u dvokrevetnim sobama
200 kn noćenje s doručkom po osobi i danu u dvokrevetnim sobama
60 kn doplata za ručak
Boravišna pristojba iznosi 7 kn po osobi po danu.

Formular za prijavu

Prezime