HKD  //  Obavijesti  //  Novo izdanje HKD-a - Zbornik radova Predmetna obrada: Pogled unaprijed
Novo izdanje HKD-a - Zbornik radova Predmetna obrada: Pogled unaprijed (01.06.2017)

HKD je objavio novi Zbornik radova Predmetna obrada: Pogled unaprijed

Ovu publikaciju, kao i sva ostala izdanja HKD-a, možete naručiti putem online narudžbe.

Predmetna obrada : pogled unaprijed : zbornik radova / [Znanstveno-stručni skup Predmetna obrada: pogled unaprijed, 20. svibnja 2016.] ; uredile Branka Purgarić-Kužić i Sonja Špiranec. Zagreb : Hrvatsko knjižničarsko društvo, 2017. 222 str. ; 24 cm. (Izdanja Hrvatskoga knjižničarskog društva ; knj. 67)