HKD  //  Obavijesti  //  Prijedlog kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2012.-2014.
Prijedlog kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2012.-2014. (29.08.2012)

Zagrebačko je knjižničarsko društvo kao kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2012.-2014. predložilo Marijanu Mišetić, prof., višu knjižničarku, predsjednicu HKD-a u mandatnom razdoblju 2010.-2012.

Opširnije u dokumentima:

Izvod iz Zapisnika s ponovljene Izborne skupštine Zagrebačkog knjižničarskog društva

Izvadak iz Zapisnika sa 14., elektroničke sjednice Glavnog odbora HKD-a

Marijana Mišetić. Životopis i plan rada kandidata za predsjednika HKD-a u razdoblju od 2012. do 2014.g.