HKD  //  Obavijesti  //  8. savjetovanje za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj
8. savjetovanje za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj (19.05.2011)

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu glavni je organizator 8. po redu Savjetovanja za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj koje će se od 18. do 21. svibnja 2011. održati u Toplicama Sveti Martin na Muri. Tema ovogodišnjeg Savjetovanja je Knjižnica – komunikacijsko i multikulturalno središte lokalne zajednice.
Svoje je sudjelovanje na ovogodišnjem Savjetovanju prijavilo 170 knjižničara iz cijele Hrvatske dok će izlaganja imati 30-tak domaćih te dva strana izlagača. Suorganizatori Savjetovanja su Hrvatsko knjižničarsko društvo - Sekcija za narodne knjižnice i Knjižnica „Nikola Zrinski“ Čakovec.
Program Savjetovanja dostupan je ovdje.