HKD  //  Obavijesti  //  II. radionica o vrednovanju i priznavanju neformalnih oblika učenja knjižničara
II. radionica o vrednovanju i priznavanju neformalnih oblika učenja knjižničara (15.06.2009)

U petak, 19. 6. 2009. od 9:30 do 15:30 u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu održat će se II. radionica o vrednovanju i priznavanju neformalnih oblika učenja knjižničara. Radionica se održava u sklopu projekta "Cjeloživotno učenje knjižničara: ishodi učenja i fleksibilnost (CUK)", a voditeljica radionice je vanjska suradnica na projektu, gđa. Marion Huckle, voditeljica za kvalifikacije i stručno usavršavanje iz CILIP-a, Društva knjižničnih i informacijskih stručnjaka iz Velike Britanije.

Tema radionice je primjena portfolia u cjeloživotnom učenju.
U programu sudjeluju: gđa. Marion Huckle (CILIP, Velika Britanija), gđa. Sandra Kučina Softić (Srce, Centar za e-učenje) i prof. dr. sc. Aleksandra Horvat (Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu). Detaljnije informacije o programu pratite na mrežnim stranicama http://www.nsk.hr/cuk.

Radionica je bez kotizacije, a dio izlaganja održat će se na engleskom jeziku.
Pozivamo sve zainteresirane da se odazovu pozivu, te da svoj dolazak potvrde na adresu cssu@nsk.hr.