HKD  //  Obavijesti  //  Uručeno priznanje „Knjižnica godine“ za 2023.
Uručeno priznanje „Knjižnica godine“ za 2023. (15.11.2023)

Glavni odbor Hrvatskoga knjižničarskog društva je na svojoj 9. sjednici održanoj 9. listopada 2023. godine prihvatio prijedlog Povjerenstva za dodjelu priznanja „Knjižnica godine“ da se priznanje za 2023, godinu dodjeli Centru za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković.

Priznanje “Knjižnica godine” svečano je uručeno voditelju Centra za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković, doktoru znanosti Bojanu Macanu na svečanom otvaranju 48. Skupštine Hrvatskoga knjižničarskog društva 13. studenoga 2023. u CroAtriumu Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu.