HKD  //  Obavijesti  //  Poziv na suradnju u Novom uvezu, glasilu Zagrebačkoga knjižničarskog društva.
Poziv na suradnju u Novom uvezu, glasilu Zagrebačkoga knjižničarskog društva. (13.04.2022)

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas na suradnju u Novom uvezu, glasilu Zagrebačkoga knjižničarskog društva.

Primamo stručne i znanstvene radove svih zainteresiranih autora. Svi kraći prikazi koji nam u svakom pozivu pristižu u velikom broju dobit će mogućnost objave u novom biltenu ZKD-a – Bez uveza.

Rok za dostavu priloga za novi broj Novog uveza je 15. svibnja 2022. godine. Radovi se dostavljaju Uredništvu elektronički na adresu jsoco@ffzg.hr. Idući broj predviđen je za lipanj/srpanj 2022. godine.

Molimo da pri pisanju radova uvažite Upute autorima. Uredništvo ne prihvaća radove koji su već objavljeni ili poslani na objavu u neki drugi časopis. Svi pristigli radovi prije objave prolaze uredničku recenziju.

S poštovanjem,

Uredništvo