HKD  //  Obavijesti  //  Javni poziv regionalnim knjižničarskim društvima za suorganizaciju 47. Izborne Skupštine HKD-a (listopad 2022.)
Javni poziv regionalnim knjižničarskim društvima za suorganizaciju 47. Izborne Skupštine HKD-a (listopad 2022.) (12.04.2022)

Hrvatsko knjižničarsko društvo upućuje Javni poziv regionalnim knjižničarskim društvima za suorganizaciju 47. Izborne Skupštine Hrvatskoga knjižničarskog društva, koja će se održati u listopadu 2022. godine.

Javni poziv otvoren je od 12. travnja do 12. svibnja 2022.

Od suorganizatora se očekuje suradnja i pomoć pri:

• Odabiru hotela koji zadovoljava sljedeće uvjete: ima smještajne kapacitete za oko 300 sudionika; konferencijske kapacitete s nekoliko konferencijskih dvorana odgovarajuće veličine; prostore (dvorane) za rad u minimalno 3 paralelne sesije; prostor za organizaciju Skupštine i rad ureda HKD-a; prostor za izložbu postera te izložbeni prostor za sponzore (10-15 pultova) te prihvatljive cijene smještaja/najma dvorana.
• Organizaciji prikupljanja financijske potpore lokalne zajednice.
• Komunikaciji s lokalnim i državnim medijima vezano uz medijsko praćenje Skupštine.
• Aktivnu pomoć HKD-u vezano uz organizaciju Skupštine.
• poželjna dobra prometna povezanost s ostatkom Hrvatske.

Zainteresirana regionalna knjižničarska društva pozivamo da svoj interes jave Uredu HKD-a.