HKD  //  Obavijesti  //  Centar za razvoj karijera knjižničara HKD-a: Online radionica Upravljanje stresom na radnom mjestu
Centar za razvoj karijera knjižničara HKD-a: Online radionica Upravljanje stresom na radnom mjestu (08.12.2021)

Organizator: Komisija za obrazovanje i stalno stručno usavršavanje HKD-a

Termin: ponedjeljak 13.12. od 13 do 15,30

Mjesto: online putem Zoom-a (poveznica prijavljenima naknadno)

Kotizacija: nema

Prijave su zatvorene

Broj polaznika: max 30

Organizacijski i programski odbor: dr. sc. Dijana Machala, Iva Klak Mršić, Dorja Mučnjak, Jasenka Pleško

Kontakt osoba: Dorja Mučnjak, dmucnjak@nsk.hr

Komisija za obrazovanje i stalno stručno usavršavanje HKD-a, u sklopu projekta Centar za razvoj karijera knjižničara HKD-a, organizira online radionicu Upravljanje stresom na radnom mjestu. Radionica je namijenjena svim knjižničarima.

Svakodnevno se susrećemo sa situacijama na radnom mjestu koje pred nas stavljaju pojačane zahtjeve u smislu prilagodbe. Okruženje u kojem trenutačno živimo dodatno doprinosi osjećaju pritiska i gubitka kontrole. Na koji način možemo pomoći samima sebi, kako da preuzmemo odgovornost za vlastitu dobrobit i što nam u tome pomaže, a što odmaže, tema je ove online radionice.

Voditeljica radionice je Jasna Belamarić, HR-stručnjakinja, trenerica i konzultantica za razvoj ljudskih potencijala.

Centar za razvoj karijera knjižničara HKD-a razvojni je projekt Hrvatskoga knjižničarskog društva koji je započeo 2021. godine. Svrha projekta je osnažiti organizacijski razvoj knjižnica kroz različite aktivnosti profesionalnog usmjeravanja te osnaživanja knjižničara i studenata.

Projekt Centar za razvoj karijera knjižničara financiran je od strane Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske.