HKD  //  Obavijesti  //  70. obljetnica utemeljenja Knjižničarskog društva Varaždinske županije
70. obljetnica utemeljenja Knjižničarskog društva Varaždinske županije (21.11.2019)

U petak, 13. prosinca 2019. u 10 sati u Studijskoj čitaonici Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“ Varaždin održat će se svečanost proslave 70. obljetnice utemeljenja Knjižničarskog društva Varaždinske županije te prigodan Okrugli stol pod nazivom Knjižničarska društva – nositelji stručnog razvoja: u povodu 70. obljetnice Knjižničarskog društva Varaždinske županije.

Svoj dolazak obavezno potvrditi do petka 6. prosinca 2019. radi dobivanja potvrda u svrhu izbora u više zvanje. Program skupa.